Kołdra 140x200 puchowa zimowa  Standard
search
  • Kołdra 140x200 puchowa zimowa  Standard

Kołdra 140x200 puchowa zimowa Standard

490,00 zł
Brutto

Wypełnienie: 100% nowy biały puch gęsi wysokiej klasy (90-92% puch gęsi biały 8-10% drobne piórka gęsie)

Czystość puchu: 1000 mm

Stopień sprężystości puchu: FP 700-750 cu.in

Poszycie wsyp: 100% bawełna wsypowa

Gramatura: 110 g/m2

Szycie: kołdra szyta metodą ciepłego szwu

Wykończenie: lamówka biała bawełna

Dostępne kolory: róż, kremowy, łosoś, biały

Waga wsadu: 1,20 kg - 24 kasety

kolor: róż
Ilość

  Strona Facebook

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

  Zasady dostawy

Informacje na temat dostawy naszych produktów

  Zasady zwrotu

Zasady zwrotu zakupionych towarów.

Charakterystyka:

Ciepła puszysta kołdra wykonana ze średniej klasy nowego, białego puchu gęsiego. Puch wykorzystany w naszych produktach jest sterylnie czysty i wolny od szkodliwych substancji chemicznych. Cały cykl produkcyjny odbywa się w naszym zakładzie poprzez pranie sortowanie i odpylanie. Podczas sterylizacji nie używamy chloru, a specjalnych środków dezynfekcyjnych przystosowanych do obróbki termicznej puchu i pierza. Dzięki tym procesom uzyskujemy naturalne wypełnienie pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, jest sprężyste i lekkie. Ziarna puchu są starannie wyselekcjonowane dzięki czemu nasze produkty zapewniają ciepło oraz dobre odprowadzanie wilgoci podczas użytkowania. Produkty z naszej oferty są szyte ręcznie w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Dzięki kasetowej konstrukcji kołder, puch nie przemieszcza się, a 100% bawełna wsypowa zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kołdra dostępna na tej stronie przeznaczona jest do użytkowania głównie zimą. Oferowany przez nas produkt zapewnia najwyższą precyzję wykonania i komfort użytkowania.

Jakiej kołdry potrzebuję?

Wybór kołdry zależy od indywidualnych preferencji klienta. Niżej zamieszczony został opis sezonowy oraz porównanie poszczególnych serii naszych kołder, który może pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez stronę, mailowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wasze pytania i rozwieją wasze wątpliwości.

Letnie – Są to kołdry wypełnione niewielką ilością puchu. Ich głównym przeznaczeniem jest użytkowanie w okresie letnim oraz przejściowym w ciepłych pomieszczeniach. Kołdry tworzą delikatną warstwę termoizolacyjną, która umożliwia odprowadzanie nadmiaru ciepła. Produkty z tej serii cechują się niską wagą wypełnienia.

Całoroczne – Kołdry z tej serii stawiają na uniwersalność. Są to produkty o średniej wadze oraz grubości. Zapewniają komfort snu w zimę oraz w okresach przejściowych. Ich waga pozwala na uzyskanie odpowiedniego ciepła podczas wypoczynku, lecz nie przytłacza.

Zimowe – Kołdry zimowe to produkty o podwyższonej wadze wypełnienia oraz szyciu metodą ciepłego szwu. Dają największe odczucie ciepła nawet w najmroźniejszą zimę. Polecana jest dla osób, które są zmarzluchami lub mają problemy zdrowotne.

STANDARD

EXTRA

EXCLUSIVE

Zawartość puchu: 90-92%
Stopień sprężystości puchu: FP 700-750 cu.in
Materiał poszycia wsyp: bawełna
Gramatura: 110 g/m2
Wykończenie: Lamówka biała bawełna

Zawartość puchu: 93-95%
Stopień sprężystości puchu: FP 750-800 cu.in
Materiał poszycia wsyp: bawełna
Gramatura: 133 g/m2
Wykończenie: Lamówka biała bawełna

Zawartość puchu: 95-100%
Stopień sprężystości puchu: FP 800-850 cu.in
Materiał poszycia wsyp: bawełna z dodatkiem jedwabiu
Gramatura: 180 g/m2
Wykończenie: Lamówka biała bawełna

Zamówienia niestandardowe

Jeżeli szukacie Państwo kołdry o niestandardowych wymiarach lub wadze wypełnienia zadzwońcie do naszych specjalistów i podajcie szczegóły. Przygotujemy specjalną ofertę pod indywidualne wymagania.

Henmar producent kołder i poduszek
Produkt polski
40 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.