Kołdra 140x200 z pierza dartego ręcznie gęsiego zimowa
search
  • Kołdra 140x200 z pierza dartego ręcznie gęsiego zimowa

Kołdra 140x200 z pierza dartego ręcznie gęsiego zimowa

480,00 zł
Brutto

Wypełnienie: 100% nowe, białe pierze gęsie zdzierane ręcznie bez ostrych szypułek z 30% zawartością puchu

Czystość wypełnienia: Sterylne, poddane praniu sortowaniu i odpylaniu

Poszycie wsyp: 100% bawełna wsypowa

Gramatura: 180 g/m2

Szycie: kołdra szyta metodą ciepłego szwu

Wykończenie: lamówka biała bawełna

Dostępne kolory: róż, kremowy, biały

Waga wsadu: 1,60 kg - 24 kasety

kolor: róż
Ilość

  Strona Facebook

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

  Zasady dostawy

Informacje na temat dostawy naszych produktów

  Zasady zwrotu

Zasady zwrotu zakupionych towarów.

Charakterystyka:

Ciepła puszysta kołdra o wypełnieniu z gęsiego pierza ręcznie zdzieranego z 30% zawartością puchu gęsiego. Pierze i puch wykorzystany w naszych produktach jest sterylnie czysty i wolny od szkodliwych substancji chemicznych. Cały cykl produkcyjny odbywa się w naszym zakładzie poprzez pranie sortowanie i odpylanie. Podczas sterylizacji nie używamy chloru, a specjalnych środków dezynfekcyjnych przystosowanych do obróbki termicznej puchu i pierza. Dzięki tym procesom uzyskujemy naturalne wypełnienie pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, jest sprężyste i lekkie. Pióro darte pozbawione jest ostrych szypułek, a ziarna puchu są starannie wyselekcjonowane dzięki czemu nasze produkty zapewniają ciepło oraz dobre odprowadzanie wilgoci podczas użytkowania. Produkty z naszej oferty są szyte ręcznie w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Dzięki kasetowej konstrukcji kołder, wypełnienie nie przemieszcza się, a 100% bawełna wsypowa zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kołdra dostępna na tej stronie przeznaczona jest do użytkowania głównie zimą. Oferowany przez nas produkt zapewnia najwyższą precyzję wykonania i komfort użytkowania.

Jakiej kołdry potrzebuję?

Wybór kołdry zależy od indywidualnych preferencji klienta. Niżej zamieszczony został opis sezonowy oraz porównanie poszczególnych serii naszych kołder, który może pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez stronę, mailowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wasze pytania i rozwieją wasze wątpliwości.

Letnie – Są to kołdry wypełnione niewielką ilością puchu. Ich głównym przeznaczeniem jest użytkowanie w okresie letnim oraz przejściowym w ciepłych pomieszczeniach. Kołdry tworzą delikatną warstwę termoizolacyjną, która umożliwia odprowadzanie nadmiaru ciepła. Produkty z tej serii cechują się niską wagą wypełnienia.

Całoroczne – Kołdry z tej serii stawiają na uniwersalność. Są to produkty o średniej wadze oraz grubości. Zapewniają komfort snu w zimę oraz w okresach przejściowych. Ich waga pozwala na uzyskanie odpowiedniego ciepła podczas wypoczynku, lecz nie przytłacza.

Zimowe – Kołdry zimowe to produkty o podwyższonej wadze wypełnienia oraz szyciu metodą ciepłego szwu. Dają największe odczucie ciepła nawet w najmroźniejszą zimę. Polecana jest dla osób, które są zmarzluchami lub mają problemy zdrowotne.

Zamówienia niestandardowe

Jeżeli szukacie Państwo kołdry o niestandardowych wymiarach lub wadze wypełnienia zadzwońcie do naszych specjalistów i podajcie szczegóły. Przygotujemy specjalną ofertę pod indywidualne wymagania.

Henmar producent kołder i poduszek
Produkt polski
46 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.